Titles you rated
- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 3.0
- Attention PleaseRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0- Code Blue SpecialRated ★ 3.5
- ChangeRated ★ 3.5
Tokyo DogsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5
PERFECT REPORTRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
GOLDRated ★ 3.0- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0