Titles you rated
- Batou MuraRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0