Movies
Ratings
414
Cold PursuitRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Detective Conan Live Action Special 4Rated ★ 3.0
ArcticRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Adam's ApplesRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AIBOU: The Movie IVRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Murder at ShijinsoRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0