Series
Ratings
221- ATARURated ★ 1.5
Bloody MondayRated ★ 2.0- 小さな巨人Rated ★ 0.5
- 가족사냥Rated ★ 4.5
- Byplayers Season 2Rated ★ 4.5
Lost IDRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 1.0
The Perfect InsiderRated ★ 4.0- カッコカワイイ宣言!Rated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 2.5
CastleRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0- だめっこどうぶつRated ★ 2.0
- カッパの飼い方Rated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0