Series
Ratings
86
The 100Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
JinRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0