Titles you rated
[REC]Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0