Movies
Ratings
393
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0