Series
Ratings
35
Game of ThronesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0- ライオン・キングのティモンとプンバァRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.0- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
MoyashimonRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0