Titles you rated
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0- KinnikumanRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- 紙兎ロペRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
YattamanRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0