Titles you rated
IgniteRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 3.0
Billionaires' BunkerRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
The Unaware Atelier MasterRated ★ 3.0
Criminal Minds Season 17Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Snitch's Serenade: Tokyo Metropolitan Police Case File Season 1Rated ★ 3.0
119 Emergency CallRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Voice Season 4Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0