Series
Ratings
102
ShirobakoRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.5
MÄR: Märchen Awakens RomanceRated ★ 4.5
Kokoro ConnectRated ★ 2.5- 경계의 린네Rated ★ 3.5
- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.5
- 喰霊-零-Rated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 2.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.5
School DaysRated ★ 0.5
ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 1.5