Titles you rated
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Making FunRated ★ 3.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0