Movies
Ratings
1338
6 UndergroundRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Jung_eRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 1.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Perhaps LoveRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5