Series
Ratings
66
Rustic PeriodRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5