Movies
Ratings
143
AquamanRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5