Series
Ratings
105
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Who Is Erin Carter?Rated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5