Movies
Ratings
531
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5