Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Evil Season 1Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0