Movies
Ratings
84
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The TenRated ★ 1.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0