Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5