Movies
Ratings
199
Green BookRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0