Movies
Ratings
63
TitanicRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0