Titles you rated
The FortressRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0