Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0