Movies
Ratings
393
InterstellarRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
J. EdgarRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 4.0