Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 2.5
Memoir of a SnailRated ★ 5.0