Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 3.5
deleRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5