Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0