Movies
Ratings
328
No Country for Old MenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5
MementoRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
CarolRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The LiarRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.0