Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.0