Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Undone Season 1Rated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5