Movies
Ratings
66
Love ActuallyRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0