Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Wandering Earth ⅡRated ★ 2.0
Blue ThermalRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0- HURURUKRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5