Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0