Movies
Ratings
370
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
BL MetamorphosisRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0