Movies
Ratings
100
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0