Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0