Movies
Ratings
436
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Girls EncounterRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Great RaceRated ★ 4.0
Family PlotRated ★ 3.5
To Catch a ThiefRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
The Philadelphia StoryRated ★ 3.0