Titles you rated
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.0
Flowers of EvilRated ★ 3.0
Baccano!Rated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5