Series
Ratings
16
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- ひぐらしのなく頃にRated ★ 3.5
- WORKING!!Rated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5- FIRST CLASSRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 3.5