Titles you rated
- 美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Working with voiceRated ★ 3.0
Hanamaru KindergartenRated ★ 3.5
Sket DanceRated ★ 3.5
Sengoku BasaraRated ★ 3.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 4.0- 안녕 우리들의 유치원Rated ★ 2.5
- 베드로의 장렬Rated ★ 4.0
ReverseRated ★ 4.0
Beauty or BeastRated ★ 4.0- Never Let Me GoRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5