Movies
Ratings
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Trick The Movie: Last StageRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0- Umizaru 3: The Last MessageRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
GantzRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5