Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 3.5- ワンピース エピソード オブ ナミ 航海士の涙と仲間の絆Rated ★ 4.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- ATARU スペシャル~ニューヨークからの挑戦状!! ~Rated ★ 4.0
God, Please Give Me More TimeRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0