Titles you rated
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Money CrazyRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.0
Love and LiesRated ★ 1.0
Guilty CrownRated ★ 2.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 1.0- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 1.0