Movies
Ratings
685
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
10 MinutesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0