Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0