Series
Ratings
27
ChernobylRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0