Movies
Ratings
162
Memories of MurderRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
MimicRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0