Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0