Movies
Ratings
70
Starship TroopersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0